33 829 75 90

Znajdź nas na:

DRZEWKO ZA SUROWCE WRACA PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE.

12.09.2020 r.

Miło nam zaprosić Państwa na jesienną edycję akcji "Drzewko za surowce".

Po dłuższej przerwie powraca lubiana przez bielszczan akcja "Drzewko za surowce". Mamy przyjemność zaprosić Państwa 12 września na teren parkingu CH Sarni Stok, gdzie od godz.9.00 do 17.00 będą wydawane w zamian za odpady surowcowe sadzonki drzew, krzewów oraz kwiatów ozdobnych. Jest to doskonała okazja, aby pozbyć się makulatury, szkła, aluminium czy elektrośmieci a w zamian mieć możliwość zrobienia czegoś pożytecznego dla środowiska i społeczeństwa. Tym razem do rozdania jest około 5000 sztuk drzewek (modrzewi, buków, jodeł, świerków lip oraz krzewów pigwowca i derenia) oraz 4000 kwiatów ozdrobnych (bratków) w zamian za:

- 10 kg makulatury
- 20 szt. opakowań szklanych 
- 20 szt. butelek PET
- 20 szt. puszek aluminiowych
- 10-20 żarówek i baterii
- 1 mały sprzęt elektryczny lub eletroniczny

Maksymalna liczba sadzonek wydawanych 1 osobie wynosi 10 szt. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cel charytatywny, aby wesprzeć dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest partnerem akcji oraz wspiera Fundację  Ekologiczną ARKA w zakresie organizacji.

Więcej informacji na temat samej akcji znajdziecie Państwo TUTAJ

Serdecznie zapraszamy !


Dla przypomnienia
Termin: 12 września 2020
Godzina: 9.00-17.00
Miejsce: parking CH Sarni Stok, Bielsko-Biała

 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij