33 829 75 90

Znajdź nas na:

Torba Za Surowce

Torba za surowce to cyklicznie przeprowadzana akcja ekologiczna z Fundacją Ekologiczną ARKA oraz Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej.

Akcja polega na zbiórce surowców wtórnych tj. makulatury, puszek aluminiowych i szkła w zamian za ekologiczne torby materiałowe. Torby zostały zaprojektowane przez znanych artystów tj. Krzysztof Kokryn, Małgorzata Rozenau, Dariusz Paczkowski czy instytucje tj. Radio Bielsko, CH Sfera, TS Podbeskidzie oraz oczywiście ZGO S.A.i Fundacja Ekologiczna ARKA.

To wydarzenie organizowane jest 2 razy w roku tj. wiosną oraz jesienią w PSZOK-u przy ul. Straconki 1 .

Ta akcja oprócz wartości ekologicznych jest wydarzeniem charytatywnym, gdyż cały dochód ze sprzedaży zebranych surowców wtórnych przekazywany jest na zakup rowerów dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych z naszego regionu.

 

 

Galeria:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij