33 829 75 90

Znajdź nas na:

Akcje/Wydarzenia/Konkursy

 

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. aktywnie włącza się w edukację mieszkańców dot. postępowania z odpadami oraz kształtowania prawidłowych nawyków związanych z segragacją odpadów.

Nasze działania edukacyjne skierowane są do różnych grup wiekowych i porowadzone są w zróżnicowany sposób. 

Prowadzimy wartszaty i eko-lekcje przygotowane specjalnie dla poszcególnych grup wiekowych. W naszej ofercie można znaleźć zarówno zajęcia dla przedszkolaków,  szkł podstawowych , jak również ponadpodstawowych. Edukujemy również dorosłych i seniorów.

ZGO S.A. w Bielsku-Białej prowadzi działania edukacyjne samodzielnie, jak również we współpracy z różnymi Partnerami tj. Urząd Miejski w Bielsku-Białej,  Fundacja Ekologiczna ARKA czy Straż Miejska w Bielsku-Białej, z którymi współtworzymy różne wydarzenia o charakterze ekologicznym, eventy oraz akcje edukacyjne. 

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij