33 829 75 90

Znajdź nas na:

Cennik

Aktualny Cennik  za przyjęcie i zagospodarowanie odpadów w Instalacji Komunalnej ZGO S.A. w Bielsku-Białej znajduje się w plikach do pobrania (po prawej stronie) . 

Jednocześnie informujemy, że udział kosztów rekultywacji w cenie 1 Mg odpadów przyjętych do ZGO S.A. wynosi 6,67 zł.

UWAGA - OD 1.01.2020 r. WARUNKIEM KONIECZNYM BĘDZIE WPIS PRZEDSIĘBIORCÓW DO REJESTRU BDO:

Uprzejmie informujemy, iż na podstawie przepisów wynikających z art. 50 ust. 1 pkt. 5 oraz art. 50 ust. 2 i 3 ustawy o odpadach, podmioty będące wytwórcami odpadów (poza przedsiębiorcami, którzy nie mają obowiązku ewidencji odpadów Dz.U. z 2015 r. poz. 314), podlegają obowiązkowi wpisu do Rejestru w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami.

Zgodnie z tymi przepisami, nie można prowadzić działalności skutkującej powstaniem odpadów, jeśli nie jest się zarejestrowanym w BDO.

W związku z powyższym, Zakład Gospodarki Odpadami z dniem 01.01.2020, tj. z dniem rozpoczęcia prowadzenia ewidencji odpadów tylko elektronicznie , nie będzie przyjmował odpadów od podmiotów, które nie dopełniły obowiązku rejestracji wynikającego z powyższych przepisów.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji do Rejestru BDO znajdują się na stronie internetowej: www.bdo.mos.gov.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij