33 829 75 90

Znajdź nas na:

Zajęcia na ścieżce edukacyjnej

 

Na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej, obok budynku administracyjnego, z inicjatywy zarządu i pracowników ZGO, dostrzegających potrzebę edukacji na temat właściwego postępowania z odpadami komunalnymi powstała ścieżki edukacyjnej dla dzieci i młodzieży.

Na terenie ścieżki prowadzone są bezpłatne zajęcia warsztatowe z dziedziny gospodarki odpadami, segregacji odpadów oraz recyklingu.

Celem takich warsztatów jest wzrost świadomości dzieci i młodzieży związanej m.in. z prawidłową segregacją odpadów „ u źródła” oraz wykształceniem „dobrych nawyków” z tym związanych.

Zajęcia dostosowane są do każdej grupy wiekowej, od dzieci przedszkolnych po grupy młodzieżowe. Dzięki tablicom edukacyjnym oraz różnym formom aktywności, które są przewidziane w programie zajęć, dzieci oraz młodzież mogą w przyjemny sposób przyswoić sobie te ważne zagadnienia związane z ochroną środowiska.

W celu umówienia terminu zajęć prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz o wypełnienie i przesłanie w formie skanu zgłoszenia, które znajduje się w zakładce DO POBRANIA. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w zajęciach.

DZIAŁ INFORMACJI I EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI S.A.


UL. KRAKOWSKA 315 D, BIELSKO-BIAŁA

Tel: 33 82 97 590 wew. 44 lub 61

JOANNA SIWEK: jsiwek@zgo.bielsko.pl
KATARZYNA OLEK:kolek@zgo.bielsko.pl

 

Zapraszamy do kontaku oraz do obejrzenia filmu z otwarcia ścieżki edukacyjnej:

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij