33 829 75 90

Znajdź nas na:

Szanuj Energię Chroń Klimat

Kampania "Szanuj Energię, Choń Klimat" wpisna jest na stałe do kalendarza działań edukacyjnych prowadzonych przez ZGO.S.A. w Bielsku-Białej

Organizatorem Kampanii jest Wydział Ochrony Środowiska i Energiiw Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej (dawniej Biuro Zarządzania Energią), a ZGO S.A. co roku jest Partnerem wybranej kategorii wiekowej.

W każdym roku szkolnym ZGO.S.A. obejmuje patronetem jedną kategorię wiekową (np. klasy 4-7, przedszkola) i przygotowuje warsztaty ekologiczne skrojone idealanie do potrzeb i wieku dzieci. 

Warszaty prowadzone są przez wyklawalifikowanych pracowników ZGO S.A.  w ciekawy i przystępny sposób, z wykorzystaniem różnych narządzi edukacyjnych i multimedialnych, aby uatrakcyjnić prowadzone zajęcia.

Do tej pory na potrzeby kampanii "Szanuj Energię, Chroń Klimat" przygotowano mobilną tablicę interentywną z grami edukacyjnymi, filmy edukacyjne "Segregujesz - nie marnujesz", grę karcianą, komiks, chustę animacyjną z kolorami frakcji odpadów, grę wielkoformatową czy interaktywną bajkę "Mrówka prawdę Ci powie".

 

Obrócz działań edukacyjnych ZGO S.A. przygotowuje Konkurs dla kategorii wiekowej, której jest Partnerem.

Więcej szczegółów dot. Kampanii można znaleźć na stronie Miasto Dobrej Energii  link tutaj

Szczegóły dot. warsztatów oraz zgłoszenia można kierowac na:

 e-mail:  kolek@zgo.bielsko.pl    lub     jsiwek@zgo.bielsko.pl

lub telefonicznie na numer: 33 829 75 90  wew. 61 lub 44

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij