33 829 75 90

Znajdź nas na:

Zajęcia edukacyjne w ramach kampanii

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. prowadzi również szereg działań edukacyjnych w szkołach oraz przedszkolach, które biorą udział w kampanii "Bielsko-Biała chroni klimat" organizowanej przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Od 2021 r. z uwagi na sytuację epidemiczną zespół edukatorów ZGO S.A. przygotował oraz udostępnił specjalny materiał - multimedialną prezentację "Moje miasto w ZGOdzie ze środowiskiem" do wykorzystania przez nauczycieli na e-lekcji w klasach 1-8 SP. Materiał ten stanowi nie tylko przygotowanie do konkursu "Szanuj energię, chroń klimat" lecz również uzupełnienie programu nauczania w zakresie ekologii i gospodarki odpadami. 

Prezentację można pobrać pod linkiem: https://view.genial.ly/6041ea86b965e10d64c6dd81/interactive-image-interactive-image oraz skorzystać z przewodnika po ekolekcji dostępnego w zakładce DO POBRANIA.

Więcej szczegółów dot. samej kampanii oraz zapisów na zajęcia znajduje się w zakładce AKCJE / WYDARZENIA / KONKURSY - "SZANUJ ENERGIĘ, CHROŃ KLIMAT"

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij