33 829 75 90

Znajdź nas na:

Walne Zgromadzenie

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 27 lipca 2023 r.odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 9 maja 2023 r.odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 3 kwietnia 2023 r.odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 20 marca 2023 r.odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 31 stycznia 2023 r.odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 19 grudnia 2022 r.odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 26 kwietnia 2022 r.odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 30.11.2021 r.odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 27 września 2021 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 6 maja 2021 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 22 marca 2021 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 21 lipca 2020 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 12 maja 2020 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zrząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 27 lutego 2020 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

 

Zarząd Spółki "Zakład Gospodarki Odpadami" S.A. w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 3 stycznia 2020 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij