33 829 75 90

Znajdź nas na:

Grywalizacja "Ekobielszczanin"

 

 

Platforma edukacyjna "Ekobielszczanin" to narzędzie skierowane do uczniów bielskich szkół podstawowych, realizowane w ramach kampanii promocyjno-edukacyjnej "Bielsko-Biała chroni klimat" edycja 2021. Jest to specjalna platforma, która wykorzystuje mechanizmy gier komputerowych do zdobywania punktów poprzez wykonywanie specjalnie przygotowanych misji. Każdy użytkownik może przejść 10 misji, które są "wkomponowane" w scenerię Bielska-Białej. Misje składają się z zdań dotyczących przekazania wiedzy (materiał edukacyjny), jej weryfikacji (ćwiczenia sprawdzające wiedzę) oraz wyzwania (czyli dodatkowej aktywności uczestnika, za którą otrzymuje ekstra punkty) z zakresu gospodarki odpadami. Co tydzień na uczestników czeka nowa misja.

Grywalizacja trwa od 8 marca do 31 maja 2021 r. W tym czasie uczniowie biorą udział w rozgrywkach indywidulanych a zdobyte przez nich punkty wliczają się także do rozgrywek międzyszkolnych. Zarówno w jednej jak i drugiej kategorii czekają atrakcyjne nagrody:

  •  GRYWALIZACJA INDYWIDUALNA: dla najlepszych 20 graczy czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe
  •  GRYWALIZACJA MIĘDZYSZKOLNA : I miejsce - 15 000 zł na szkoły, II miejsce - 10 000 zł dla szkoły, III miejsce - 5 000 zł dla szkoły
     

Grywalizacja "Ekobielszczanin" powstała przy współpracy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej.

Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt:

DZIAŁ INFORMACJI I EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI S.A. W BIELSKU-BIAŁEJ

UL. KRAKOWSKA 315 D, BIELSKO-BIAŁA
Tel: 33 82 97 590 wew. 61 lub 30

JOANNA SIWEK: jsiwek@zgo.bielsko.pl

KATARZYNA OLEK:kolek@zgo.bielsko.pl

Platforma dostępna pod adresem: www.ekobielszczanin.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij