33 829 75 90

Znajdź nas na:

3 PAŹDZIERNIKA ZAPRASZAMY DO SFERY NA AKCJĘ "KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA"

03.10.2020 r.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się charytatywny kiermasz używanych książek.

Serdecznie zapraszamy miłośników dobrej książki, działań ekologicznych i społecznych do wzięcia udziału w kiermaszu używanych książek w Galerii SFERA. W najbliższą sobotę w godzinach 9.00-21.00 będzie można wybrać coś dla siebie z wielu książek, które zostały zebrane w minionym czasie a przy okazji wesprzeć dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Dzięki takim akcjom uczymy się wszyscy, że dobrym rzeczom można nadać jeszcze "drugie życie", nie wyrzucając ich, gdy tylko zostaną zużyte.

Organizatorem wydarzenia "Książka wspiera bohatera"  jest Fundacja Ekologiczna ARKA, a jednym z partnerów Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej. ZGO rownież zorganizował jeden z kilku punktór zbiórki książek. Na bieżąco można je przywozić do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK, ul. Krakowska 315 d, ul. Straconki 1, Bielsko-Biała).

Zapraszamy serdecznie!

Dla przypomnienia:

Termin: 3.10.2020
Godzina : 9.00-21.00
Miejsce: Galeria SFERA, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij