33 829 75 90

Znajdź nas na:

Akcja KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA

28.06.2018 r.

jest dla tych, którzy lubią ludzi, książki i środowisko.

29 i 30 czerwca br., 9.00-20.00
zapraszamy do Galerii SFERA
na III Charytatywny Kiermasz Książek.

Mamy dla was ponad 3000 książek już od … 1 zł.

Nabywając je wspieracie dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.
Dajemy drugie życie książkom.
Promujemy społeczne postawy.
SPEŁNIAMY MARZENIA DZIECI

Ta inicjatywa łączy w sobie kilka aspektów; ochronę środowiska, edukację kulturalną i pomoc społeczną.

Fundacja Ekologiczna ARKA, która jest inicjatorem tej akcji , zbiera w różnych miejscach w Bielsku-Białej, niepotrzebne książki.
ARKA organizuje kiermasze dając książkom „drugie życie”, a za zebrane środki funduje bilety do kin i teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz spełnia ich zielone marzenia.

ZGO S.A. jest partnerem tej słusznej inicjatywy od pierwszej edycji. W PSZOK-ach przy ul. Straconki 1 oraz ul. Krakowskiej 315 D zbieramy niepotrzebne książki, które mieszkańcy Bielska-Białej przywożą jako niepotrzebny odpad. Namawiamy ich do minimalizacji powstawania odpadów, a tym samym przekazania książek na charytatywny kiermasz. Bielszczanie z dużą chęcią przyłączają się do tej ekologicznej akcji.

Serdecznie zapraszamy na kiermasz
 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij