33 829 75 90

Znajdź nas na:

DAJEMY RZECZOM DRUGIE ŻYCIE.

29.08.2020 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę na PSZOK przy ul. Straconki 1 na kiermasz rzeczy używanych.

W sobotę 29.08.2020 w zmienionych nieco godzinach odbędzie się charytatywny kiermasz rzeczy używanych w ramach akcji "Dajemy rzeczon drugie życie". Zielony kontener ARKI otwarty będzie w godzinach od 10.30 do 13.30. i podobnie jak w przypadku wcześniejszych akcji będzie można w przystępnej cenie kupić rzeczy "z drugiej ręki", wspomagając tym samym dzieci z domu dziecka i świetlic środowiskowych. Przypominamy również, że na bieżąco można przywozić do PSZOK rzeczy, których już nie potrzebujemy a są w dobrym stanie. Zostaną one zgromadzone w Zielonym Kontenerze ARKI i przekazane na cykliczny kiermasz charytatywny.

Fundacja ekologiczna ARKA jest organizatorem akcji a Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jednym z partnerów oraz gospodarzem.

Serdecznie zapraszamy!

Termin: 29.08.2020
Godzina: 10.30-13.30
Miejsce: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, ul. Straconki 1, Bielsko-Biała


 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij