33 829 75 90

Znajdź nas na:

DAJEMY RZECZOM DRUGIE ŻYCIE na PSZOKu 11.05.2019 r.

11.05.2019 r.

W najbliższą sobotę na terenie PSZOK przy ul. Straconki 1 w Bielsku-Białej odbędzie się kolejny Charytatywny Kiermasz w ramach akcji "Dajemy rzeczom drugie życie"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym kiermaszu rzeczy używanych w ramach akcji "Dajemy rzeczom drugie życie", któremu partneruje Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej.

11 maja od godz. 11.00 do godz. 15.00 na terenie PSZOK będzie można kupić rzeczy do domu, sprzęt, zabawki, wózki oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach a tym samym wesprzeć dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Akcja zapobiega również powstawaniu odpadów dzięki temu, że można kupić rzeczy z drugiej ręki. Ponadto jest również doskonałą okazją do tego, aby również w ekologiczny sposób pozbyć się rzeczy, których już nie potrzebujemy a są w dobrym stanie i nie chcemy generować niepotrzebnych odpadów. Swoje rzeczy można na bieżąco przywozić do PSZOKu lub bezpośrednio w dniu kiermaszu.

Serdecznie zapraszamy!

Dla przypomnienia:
Termin: 11 maj 2019 r. 
Godzina: 11.00-15.00
Miejsce: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), ul. Straconki 1, Bielsko-Biała
 

 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij