33 829 75 90

Znajdź nas na:

III Kiermasz Charytatywny "Dajemy rzeczom drugie życie"

13.11.2018 r.

17.11.2018 zapraszamy wraz z Fundacją Ekologiczną Arka na kolejny charytatywny kiermasz "Dajemy rzeczom drugie życie"

Już po raz trzeci na terenie PSZOK (Bielsko-Biała, ul. Straconki 1) odbędzie się Kiermasz Charytatywny "Dajemy rzeczom drugie życie".

W sobotę 17.11.2018 od godz. 11.00. do godz. 16.00

zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić ciekawe rzeczy z drugiej ręki a tym samym wspomóc szczytny cel. Z zebranych pieniędzy zostaną bowiem sfinansowane zajęcia edukacyjne dla dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz szkół z Bielska-Białej.

W ofercie kiermaszu będzie można znaleźć zabawki, gry, pluszaki, artykuły do domu a także wózki, rowerki, hulajnogi dla najmłodszych oraz wiele innych przedmiotów, które dzięki Wam dostaną drugie życie.

Jednocześnie przypominamy, że przez cały czas można przynosić do Zielonego Kontenera (znajdującego się na terenie PSZOK, Bielsko-Biała, ul.Straconki 1, obok CH Gemini) rzeczy, które choć w dobrym stanie, są nam już niepotrzebne. Zamiast je wyrzucać, staną się produktami z drugiej ręki, które mogą służyć nowym właścicielom przez kolejne lata. 

Fundacja Ekologiczna Arka oraz ZGO S.A., które jest partnerem akcji, serdecznie zapraszają na kiermasz. 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij