33 829 75 90

Znajdź nas na:

KIERMASZ "DAJEMY RZECZOM DRUGIE ŻYCIE" PONOWNIE NA PSZOK.

13.06.2020 r.

W najbliższą sobotę na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Straconki 1 w Bielsku-Białej odbędzie się kiermasz rzeczy używanych.

Kolejny kiermasz wraca. Tym razem będzie to Charytatywny Kiermasz Rzeczy Używanych "Dajemy rzeczom drugie życie". Odbędzie się on w najbliższą sobotę 13.06.2020 r. w godzinach od 11.00 do 15.00 na terenie PSZOK przy ul. Straconki 1.

Akcja ma na celu zbiórkę rzeczy, których nie potrzebujemy a są w dobrym stanie i mogą jeszcze posłużyć innym. Dlatego w kolejnym etapie organizowany jest kiermasz, na którym te rzeczy można zakupić. Dzięki temu sami nie generujemy niepotrzebnie odpadów a możemy dać rzeczom "drugie życie". I właśnie taki kiermasz powróci już w najbliższą sobotę.

Organizatorem akcji jest Fundacja Ekologiczna ARKA a współpartnerem i gospodarzem Zakład Gospodarki Odpadami S.A. 

Serdecznie wszystkich zapraszamy !

Termin: 13.06.2020
Godzina: 11.00-15.00
Miejsce: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, ul. Straconki 1 , Bielsko-Biała.

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij