33 829 75 90

Znajdź nas na:

Komunikat - Rekultywacja Składowiska

10.10.2013 r.

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Lipniku informuje okolicznych mieszkańców, że od 10 października 2013r.na terenie zakładu rozpocznie się planowana rekultywacja zamkniętego sektora pierwszego składowiska odpadów, polegające na ukształtowaniu wierzchowiny i ułożeniu warstwy okrywowej. Działanie to jest jednym z ważnych elementów walki z uciążliwościami zapachowymi.

Wykonawcą inwestycji jest firma wyłoniona w trybie przetargu nieograniczonego, która maksymalnie w ciągu 45 dni ma za zadanie odpowiednio ukształtować bryłę zamkniętego składowiska wraz z naniesieniem warstwy okrywowej. Wykonawca zobowiązany jest również do ograniczania uciążliwości zapachowych poprzez codzienne przykrywanie odkrytych w trakcie prac odpadów.

Zarząd ZGO przeprasza za ewentualne pojawienie się uciążliwości związanych z tą inwestycją.

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij