33 829 75 90

Znajdź nas na:

Konieczność posiadania wpisu do BDO dla FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGĘ TRANSPORTU ODPADÓW do PSZOK.

01.01.2020 r.

Konieczność posiadania wpisu do BDO dla firm świadczących usługę transportu odpadów do PSZOK na podstawie upoważnienia wystawionego przez mieszkańca Bielska-Białej, Wspólnotę Mieszkaniową czy Spółdzielnię Mieszkaniową.

Szanowni Państwo !

Uprzejmie informujemy, iż na podstawie przepisów wynikających z art. 50 ust. 1 pkt. 5 oraz art. 50 ust. 2 i 3 ustawy o odpadach, podmioty transportujące odpady, które nie zostały wytworzone przez ten podmiot, podlegają obowiązkowi wpisu do Rejestru w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

W związku z powyższym od 2 stycznia 2020r. firmy transportujące odpady do PSZOK w imieniu mieszkańca Bielska-Białej, Wspólnoty Mieszkaniowej oraz Spółdzielni Mieszkaniowej mają obowiązek przekazania w PSZOK nr BDO potwierdzającego wpis do Rejestru w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij