33 829 75 90

Znajdź nas na:

"Książka wspiera bohatera" już 26 maja 2019 r.

26.05.2019 r.

Razem z Fundacją Ekologiczną ARKA serdecznie zapraszamy wszystkich do włączenia się w kolejny kiermasz używanych książek, który już w najbliższą niedzielę odbędzie się w Galerii Sfera.

Tym razem jednodniowa akcja czeka na wszystkich miłośników książek. 26 maja 2019 r. w godzinach pracy Galerii Sfera odbędzie się kolejny kiermasz używanych książek w ramach akcji "Książa wspiera bohatera". Książki można zakupić już od 1 zł a tym samym pomóc dzieciom ze świetlic środowiskowych i domów dziecka. Dodatkowo przypominamy, że przez cały czas można przyniosić książki, które nie są już nam potrzebne a są w dobrym stanie min. do PSZOKów, które są zlokalizowane na terenie naszego miasta. Zakład Gospodarki Odpadami S.A. od początku wspiera Fundację Ekologiczną ARKA w organizacji akcji.
 

Dla przypomnienia:

Termin: 26 maj 2019
Miejsce: Galeria SFERA
Godzina: 10.00 - 20.00

Serdecznie zapraszamy !
 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij