33 829 75 90

Znajdź nas na:

"Książka wspiera bohatera" ponownie startuje w 2020 r.

25.01.2020 r.

Już w najbliższą sobotę 25.01.2020 r. w Galerii SFERA odbędzie się pierwszy w tym roku charytatywny kiermasz używanych książek organizowany w ramach akcji "Książka wspiera bohatera".

Zapraszamy wszystkich miłośników ekologii i dobrej książki na pierwszy w tym roku kiermasz charytatywny organizowany w ramach akcji "Książka wspiera bohatera". W Galerii SFERA będzie można okazyjnie nabyć używane książki, z których dochód będzie przeznaczony na wsparcie dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Organizatorem akcji jest Fundacja Ekologiczna ARKA, która razem z partnerami m.in. Zakładem Gospodarki Odpadami prowadzi również zbiórkę takich książek, które następnie przekazywane są na kiermasz. Każdy kto chciałby oddać używane książki może przynosić je na bieżąco m.in. do jednego z dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bielsku-Białej (ul. Straconki 1 lub ul. Krakowska 315 d).

Serdecznie wszystkich zapraszamy !

Dla przypomnienia:

Termin
: 25.01.2020
Miejsce: Galeria SFERA, Bielsko-Biała
Godzina: 9.00-21.00

 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij