33 829 75 90

Znajdź nas na:

"KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA" w sobotę w Galerii SFERA

29.02.2020 r.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich na Charytatywny Kiermasz Książek, organizowany w ramach akcji "Książka wspiera bohatera".

Już w najbliższą sobotę 29.02.2020 o godz. 9.00 rozpocznie się Charytatywny Kiermasz Książek organizowany przez Fundację Ekologiczną ARKA, we współpracy z Partnerami m.in. Zakładem Gospodarki Odpadami S.A. Jest to akcja znana i lubiana, która niemal co miesiąc odbywa się w Galerii SFERA. Przypominamy, że dochód ze sprzedaży używanych książek przeznaczony jest dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Oprócz aspektu społecznego, akcja ma także na celu promocję zasad w duchu Zero Waste, w myśl których staramy się ograniczyć produkcję odpadów, więc niepotrzebne książki przeznaczamy na kiermasz, aby nadać im "drugie życie".

Zbiórka książek prowadzona jest na bieżąco w różnych punktach m.in. w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul. Krakowska 315 d oraz ul. Straconki 1 w Bielsku-Białej).

Serdecznie Wszystkich zapraszamy!

Dla przypomnienia:

Termin: 29.02.2020
Miejsce: Galeria SFERA
Godzina: 9.00-21.00

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij