33 829 75 90

Znajdź nas na:

KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA WRACA PO DRUGIEJ PRZERWIE.

06.06.2020 r.

W najbliższą sobotę 6 czerwca zapraszamy miłośników dobrej lektury i ekologii na XVII Charytatywny Kiermasz Używanych Książek "Książka wspiera bohatera".

Po 3 miesącach w Galerii SFERA zawita ponownie lubiany przez bielszczan kiermasz "KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA". Zakład Gospodarki Odpadami S.A., który jest partnerem tego przedsięwzięcia, zaprasza wszystkich, którzy za niewielkie pieniądze chcą nabyć używane książki, dając im tym samym "drugie życie", wpierając tym samym działania charytatywne. Zebrane fundusze organizator Fundacja Ekologiczna ARKA przeznacza na zakup biletów do kina i teatru dzieciom z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Na  bieżąco trwa również zbiórka książek, które chcą Państwo przekazać na kiermasz. Jest kilka punktów w Bielsku-Białej, m.in. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOKi przy ul. Krakowskiej 315d oraz ul. Straconki 1) czy Punkt Informacyjny w Galerii SFERA . Książki można przynieść również w dniu kiermaszu.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy!

Termin: 6.06.2020
Godzina: 9.00-21.00
Miejsce: Galeria SFERA w Bielsku-Białej

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij