33 829 75 90

Znajdź nas na:

Nagrody dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej.

17.11.2020 r.

Z radością informujemy, że Kapituła Konkursu Puchar Recyklingu ponownie doceniła zasługi ZGO S.A.

19 października 2020 r., w nieco zmienionej formule, odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w ramach prestiżowego konkursu Puchar Recyklingu. Miło nam poinformować, że Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej otrzymał główną nagrodę w dwóch kategoriach:

  • BIOODPADY
  • SZKLANA STATUETKA

Puchar Recyklingu to konkurs organizowany przez "Przegląd Komunalny" podczas którego oceniana jest selektywna zbiórka, działania edukacyjne oraz nagradzane są działania w zakresie zmniejszenia ilości wytwarzania odpadów oraz recyklingu. Jego finał ma miejsce podczas Kongresu Envicon Enviroment, który jest największym w sektorze środowiskowym wydarzeniem. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju miał on formę on-line, niemniej w równie dostrojnej formie.

Serdecznie dziękujemy Kapitule za docenienie wysiłku oraz pracy, jakie Zakład Gospodarki Odadami S.A. wkłada w system gospodarki odpadami.

  

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij