33 829 75 90

Znajdź nas na:

PIĄTEK PEŁNY A(TRA)KCJI - UWAGA ZMIANA TERMINU AKCJI !!!

06.11.2020 r.

Szanowni Państwo, informujemy, że obie akcje odbędą się w piątek 6.11.2020

Serdecznie zapraszamy Państwa w najbliższy piątek 6.11.2020 r. na dwie lubiane przez Bielszczan akcje: "Książka wspiera bohatera" oraz "Dajemy rzeczom drugie życie". Oba kiermasze charytatywne, organizowane we współpracy Fundacji Ekologicznej ARKA, ZGO S.A. oraz innych partnerów, mają na celu zwrócenie naszej uwagi na ponowne wykorzystanie rzeczy, które jeszcze nadają się do użytku.

Akcja "Dajemy rzeczom drugie życie" odbędzie się tradycyjnie na terenie PSZOK przy ul. Straconki 1, w godzinach od 13.00-16.00. Na kiermaszu będzie można zakupić  rzeczy "z drugiej ręki" takie jak:  sprzęt sportowy, ceramikę, wózki, artykuły do domu, zabawki oraz inne. Rzeczy te na bieżąco są zbierane w zielonym kontenerze ARKI, znajdującym się na terenie PSZOK.

W tym samym czasie w Galerii SFERA odbędzie się inne wydarzenie, a mianowicie "Książka wspiera bohatera". W godzianch 9.00-21.00 będzie można nabyć, po okazyjnych cenach, używane książki i tym samym wesprzeć działania charytatywne.

Oczywiście z uwagi na stan epidemiczny, obie akcje odbędą się z zachowaniem odpowienich rygorów bezpieczeństwa. Przypominamy Państwu o konieczności noszenia maseczki (zakrywającej usta i nos), o dezynfekcji dłoni oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości. Dbajmy o siebie i innych.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Dla przypomnienia:

DAJEMY RZCZOM DRUGIE ŻYCIE

Termin: 6.11.2020
Godzina: 13.00-16.00
Miejsce: PSZOK ul. Straconki 1, Bielsko-Biała

KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA

Termin: 6.11.2020
Godzina: 9.00-21.00
Miejsce: Galeria SFERA, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała

 

 

 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij