33 829 75 90

Znajdź nas na:

PIERWSZY POWAKACYJNY KIERMASZ KSIĄŻEK

24.09.2019 r.

28.09.2019 r. zapraszamy do Galerii SFERA na charytatywny kiermasz używanych książek w ramach akcji "Książka wspiera bohatera".

"Książka wspiera bohatera" wraca po wakacyjnej przerwie. Na wszystkich miłośników czeka aż 3 tys. książek, już od 1 zł,  którym będzie można nadać drugie życie. Warto skorzystać z okazji, ponieważ tym razem akcja będzie trwała tylko jeden dzień. 

Każdy może wesprzeć kiermasz nie tylko kupując, ale również oddając książki, które ma w nadmiarze i nie chce wyrzucić. Można je przynosić min. do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul. Straconki 1, ul. Krakowska 315 d). Zostaną one następnie przekazane na kiermasz, z którego dochód przeznaczny jest na dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Dzięki temu nie tylko wspieramy inicjatywy społeczne, ale również działamy w obszarze kultury i środowiska, starając się nie generować niepotrzebnie odpadów. 

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest jednym z partnerów Fundacji Ekologicznaj Arka w organizacji tego przedsięwzięcia.

W imieniu wszystkich serdecznie zapraszamy!

Dla przypomnienia:

Termin: 28.09.2019 r. (sobota)
Miejsce: Galeria SFERA
Godzina: godz. 9.00-21.00


« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij