33 829 75 90

Znajdź nas na:

"PLUSZAKI RATUJĄ ZWIERZAKI" JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ W GALERII SFERA.

20.06.2020 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejną akcję przygotowaną w partnerstwie z Fundacją Ekologiczną ARKA.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna akcja przygotowana przez Fundację Ekologiczną ARKA, w której jednym z partnerów jest Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej. Tym razem "Pluszaki ratują zwierzaki" będą zachęcać do zakupu maskotek, zabawek i gier z "drugiej ręki", pomagając tym samym organizacjom, które niosą pomoc zwierzętom. 

Wspólne działania Fundacji Ekologicznej ARKA oraz ZGO S.A. jak i innych parterów mają na celu pokazanie, że możemy minimalizować powstawanie odpadów w swoim otoczeniu, jednocześnie wspomagając innych. Tak jest w przypadku maskotek, czy innych zabawek, z których wyrastają nasze pociechy. Jeśli są w dobrym stanie, mogą posłużyć innym "małym użytkownikm", a my w ten sposób nie generujemy niepotrzebnie odpadów. 

Serdecznie wszystkich zapraszamy !

Termin: 20.06.2020
Godzina: 9.00-21.00
Miejsce: Galeria SFERA

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij