33 829 75 90

Znajdź nas na:

Puchar Recyklingu Polskiej Izby Ekologii dla ZGO S.A. w Bielsku-Białej

30.11.2018 r.

Tegoroczny finał Pucharu Recyklingu, czyli najbardziej prestiżowego konkursu w branży odpadowej miał miejsce 28 listopada 2018 r. podczas uroczystej gali kongresu Envicon Environment 2018 w Warszawie.

Konkurs Puchar Recyklingu organizowany przez „Przegląd Komunalny” ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne. Konkurs szerzy wiedzę na temat metod i efektywnych systemów selektywnej zbiórki odpadów, promuje przedsięwzięcia recyklingowe oraz działania zmierzające do ograniczenia ilości odpadów.


Wśród laureatów konkursu znalazł się Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej, który otrzymał Puchar Recyklingu Polskiej Izby Ekologii (kategoria “Lider Recyklingu”). Znamienita kapituła, po wnikliwej analizie podkreśliła, że na szczególną uwagę zasługuje uzyskanie bardzo dobrych wyników przedsiębiorstwa w zakresie zbierania odpadów w sposób selektywny oraz efektywność ekologiczna prowadzonej instalacji.


Tegoroczny konkurs był rekordowy. Jak podkreśla Magdalena Dutka - Prezes firmy Abrys: „Na uwagę zasługuje również fakt, że w tym roku odnotowaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń. Do konkursu zgłosiło się blisko 150 uczestników! Tym bardziej pragnę pogratulować laureatom, którzy odbiorą dzisiaj nagrody, bowiem poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany”.
 

Więcej o Gali i nagrodzonych:  LINK

Podczas finału Konkursu w dniu 29.12.2018 r. wręczono nagrody w poszczególnych kategoriach.


Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej został również uhonorowany statuetkami w kilku kategoriach frakcyjnych:

Lider Zbiórki Tworzyw, Odpady Niebezpieczne oraz Rekordowy Karton.

Więcej o wynikach konkursu o Puchar Recyklingu i lista nagrodzonych: LINK
 

 

Statuetki Nagrodzeni w kategorii Rekordowy Karton Wręczenie nagrody w kategorii Rekordowy Karton NAgrodzeni w kategorii Odpady Niebezpieczne Wręczenie Pucharu Recyklingu na Gali Envicon Environment 2018

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij