33 829 75 90

Znajdź nas na:

RUSZA ZBIÓRKA PLUSZAKÓW NA AKCJĘ "PLUSZAKI RATUJĄ ZWIERZAKI".

09.06.2020 r.

Po dłuższej przerwie Fundacja Ekologiczna ARKA wraz ze współpartnerami min. Zakładem Gospodarki Odpadami S.A. rusza z kolejnymi kiermaszami. Już teraz można dołączyć do zbiórki pluszaków na akcję "Pluszaki ratują zwierzaki".

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Galerii SFERA 20.06.2020 na Charytatywny Kiermasz Zabawek. Choć jeszcze jest trochę czasu,to już teraz rusza zbiórka pluszaków, które można przynosić do Punktu Informacyjnego w Galerii SFERA. Ważne, aby było one wyprane, czyste i dostarczone jak najszybciej, aby przynajmniej tydzień mogły być poddane kwarantannie.

Kiedy dzieci wyrastają z pluszaków, ulubione niegdyś maskotki wcale nie muszą stać się odpadem. Oddając je na kiermasz, zyskują "drugie życie", trafiając w ręce kolejnych małych wielbicieli. W ten sposób bardzo realnie możemy się przyczynić do ograniczenia wytwarzania odpadów w swoim środowisku i wesprzeć organizacje ratujące zwierzęta, ponieważ dochód z kiermaszu jest przeznaczony własnie na nie.

Serdecznie zapraszamy zbiórki i na kiermasz.

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij