33 829 75 90

Znajdź nas na:

Start kolejnej edycji akcji "KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA"

24.01.2019 r.

Niebawem rusza pierwszy w tym roku Charytatywny Kiermasz Książek, który będzie poprzedzony happeningiem, inaugurującym całą akcję.

Już w najbliższy czwartek 24 stycznia o godz. 11.00 w Galerii SFERA odbędzie się happening inaugurujący
w tym roku akcję KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA. Będzie on nawiązywał do różnych aspektów akcji oraz promował wspólne, ekologiczne działanie, wspierał wolontariat i działania społeczne. 

Podobnie jak poprzednie edycje Charytatywny Kiermasz Książek odbędzie się w Galerii SFERA, kilka dni po inauguracji - 26 i 27 stycznia. Serdecznie zapraszamy nie tylko miłośników książek, ale także osoby ceniące sobie działania społeczne, ekologiczne i kulturalne.

Również i w tym roku Zakład Gospodarki Odpadami S.A jest jednym z partnerów tej znanej i lubianej w bielskim środowisku akcji.

KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe grono odbiorców, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne edycje. W samym 2018 r. 12 tysięcy książek dostało "drugie życie", zebrano ponad 38 tys. złotych. Tym samym z tego wsparcia mogło skorzystać ponad 1500 dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych i szkół, nie tylko z Bielska-Białej ale i okolic.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij