33 829 75 90

Znajdź nas na:

Torba za surowce - 2 edycja 2018

14.05.2018 r.

Przynieść nam surowce, a otrzymasz unikalne ekologiczne torby. W tym roku mamy nowe wzory

19 maja w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (róg ul. Leszczyńskiej i Straconki- obok GEMINI) odbędzie się w godz. 9.00-17.00 zbiórka surowców (makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych).

Wraz z Fundacją Ekologiczną ARKA przygotowaliśmy akcję, w której ekologiczne torby będziemy wymieniać na makulaturę i szkło. Torbę będzie można otrzymać za 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki), 40 aluminiowych puszek.

W tym roku hasłem akcji są „Wszystkie kolory recyklingu” i dlatego przygotowaliśmy torby w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym.

Oprócz tego mamy specjalną torbę przygotowaną przez ZGO Bielsko promującą zasadę 3R  oraz nową torbę Radia Bielsko z fraszką Jerzego Handzlika.

Zachęcamy uczestników do zebrania wszystkich wzorów ekologicznych toreb – na zasadzie zbierz je wszystkie. Na uczestników czeka 500 toreb. Surowce byłyby sprzedane, a za środki kupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl
 

Organizatorem akcji jest Fundacja Ekologiczna ARKA , a partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami S.A., BWA oraz BBTS.

Serdecznie zapraszamy

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij