33 829 75 90

Znajdź nas na:

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE X EDYCJI KONKURSU "SZANUJ ENERGIĘ, CHROŃ KLIMAT"

30.06.2020 r.

24 czerwca 2020 w Teatrze Polskim odbyło się uroczyste zakończenie konkursu "Szanuj energię, chroń klimat". Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w tym roku objął patronatem Przedszkola.

W minionym roku szkolnym Zakład Gospodarki Odpadami S.A. prowadził zajęcia edukacyjne w Przedszkolach pod hasłem "Kolorowy recykling". Choć był to trudny rok udało się przeedukować 1971 przedszkolaków z Bielska-Białej, przygotowując dla nich warsztaty edukacyjne z wykorzystaniem interaktywnej bajki "Kolorowy recykling", gry wielkoformatowej oraz chusty animacyjnej. Dzięki temu dzieci mogły bliżej poznać nie tylko zasady prawidłwej segregacji ,ale nauczyć się jak postępować, aby produkować mniej odpadów. Po zakończeniu warsztatów chętne Przedszkola miały za zadanie przygotować piosenkę "Recykling song", nawiązującą tekstem lub przebraniem wykonawców do zasad prawidłowej segregacji.

Pomimo, że wizyty w Przedszkolach zostały przerwane marcu, do komisji konkursowej napłynęły ciekawe prace, z których zostały wybrane:

MIEJSCE 1: Przedszkole nr 2 w Bielsku-Białej ZOBACZ

MIEJSCE 2: Przedszkole nr 39 w Bielsku-Białej ZOBACZ

MIEJSCE 2 EX AEQUO: Przedszkole nr 23 w Bielsku-Białej ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE: Przedszkole nr 43  ZOBACZ

Wręczenie nagród a tym samym uroczyste zakończenie konkursu odbyło się 24 czerwca 2020 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Obecni byli włodarze miasta Bielsko-Biała, nagrodzeni uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami, przedstawiciele szkół i przedszkoli, organizatorzy konkursu oraz patroni poszczególnych kategorii wiekowych. Podczas uroczystego zakończenia jubileuszowej edycji konkursu "Szanuj energię, chroń klimat" można było oberzeć nagrodzone oraz wyróznione prace.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Przedszkolakom i Nauczycielom za zaangażowanie a Wygranym składamy najszczersze gratulacje.

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij