33 829 75 90

Znajdź nas na:

VII edycja akcji "Książka wpiera bohatera"

15.12.2018 r.

Świąteczna edycja Akcji "Książka wspiera bohatera" już w najbliższą sobotę w CH SFERA.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek na kolejny już w tym roku kiermasz charytatywny "Książka wspiera bohatera".

Kto szuka ciekawych pomysłów na prezent, kocha czytać i przy okazji wspierać szczytny cel, będzie miał ku temu okazję już 15 grudnia w CH Sfera. W godzinach od 9.00 do 21.00 będzie można skorzystać z bogatej oferty używanych książek, których z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej. 

Przypominamy, że w akcję można włączyć się w każdym momencie, przynosząc na kiermasz używane, niepotrzebne a będące w dobrym stanie książki. W ten sposób dajemy im drugie życie i działamy:
- ekologicznie (ponieważ nie generujemy odpadów),
- społecznie (ponieważ dochód przeznaczony jest na działania edukacyjne oraz wyjścia do kina i teatru dla dzieci z domów dziecka)
- kulturalnie (ponieważ sami możemy zaopatrzyć się w ciekawe pozycje książkowe).

Lista miejsc, gdzie można przez cały czas przynosić książki dostępna jest na stronie akcji www.ksiazkawspierabohatera.pl . Można je również oddawać w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Straconki 1 lub ul. Krakowskiej 315 D w Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy !
 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij