33 829 75 90

Znajdź nas na:

WEEKEND PEŁEN AKCJI

05.07.2020 r.

Aż trzy akcje wraz z licznymi warsztatami zaplanowała na najbliższy weekend Fundacja Ekologiczna ARKA wraz z ZGO S.A. i Parterami.

To będzie prawdziwy weekend w duchu Zero Waste. Rozpoczynamy w sobotę 4.07.2020 akcją "Książka wspiera bohatera", która tradycyjnie odbędzie się w Galerii SFERA. W godzinach od 9.00-21.00 będzie można nabyć książki "z drugiej ręki" wspierając tym samym działania społeczne i ekologiczne. 

Natomiast wyjątkowo w niedzielę 5 lipca 2020 zapraszamy na teren PSZOK przy ul. Straconki 1 w godzinach 9.00-15.00. Odbędzie się tu prawidziwy FESTIWAL ZERO WASTE. Rówonolegle będą odbywały się dwie akcje oraz atrakcje w postaci warsztatów i zabaw dla odwiedzających:

TORBA ZA SUROWCE: za przyniesione surowce będzie można otrzymać eko torbę (20 kg makulatury lub opakowań szklanych takich jak butelki i słoiki, 40 aluminiowych puszek lub plastikowych butelek PET) lub Kompo BiBi certyfikowany produkt polepszający własność gleby (20 baterii).

DAJEMY RZECZOM DRUGIE ŻYCIE: równolegne do akcji "Torba za surowce" będzie odbywał się kiermasz charytatywny rzeczy używanych p.n. "Dajemy rzeczom drugie życie". Zielony kontener ponownie zostanie otwarty a każdy, kto przyjdzie na akcję będzie mógł kupić zabawki, ceramikę, wózki, foteliki i wiele innych artykułów wspierając przy tym dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

WARSZTATY ZERO WASTE: serdecznie zapraszamy wszystkich, którym temat ekologii nie jest obojęty. Podczas akcji będą odbywały się różnego rodzaju warsztaty "Zero Waste", w których każdy będzie mógł wziąć udział. Zapraszamy na gry edukacyjne dla dzieci, szycie siateczek na zakupy, warsztaty robienia woskowijek, kosmetyki zero waste i wiele, wiele innych. Warsztaty będą trwały od 10.00-14.00.

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest Partnerem Fundcji Ekologicznej ARKA we wszystkich wspominianych akcjach, gopsodarzem Festiwalu Zero Waste a także jednym z organizatorów warsztatów i gier edukacyjnych.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie!

AKCJA: KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA:

Termin: 4.07.2020
Godzina: 9.00-21.00
Miejsce: Galeria SFERA

AKCJA "TORBA ZA SUROWCE" / "DAJEMY RZECZOM DRUGIE ŻYCIE" / WARSZTATY EKOLOGICZNE:

Termin: 5.07.2020
Godzina: 9.00-15.00 (Warsztaty ekologiczne 10.00-14.00)
Miejsce: PSZOK, ul.Straconki 1, Bielsko-Biała
 

 

                     

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij