33 829 75 90

Znajdź nas na:

Wiosenna akcja "Torba za surowce" 2017

18.03.2017 r.

18 marca 2017 r. w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Straconki 1 odbyła się kolejna edycja akcji „Torba za Surowce”.

Fundacja Ekologiczna Arka wraz z Zakładem Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej, Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej zbierała surowce wtórne, takie jak makulatura, puszki aluminiowe oraz opakowania szklane  w zamian za które wydawano ekologiczne torby z grafikami znanych artystów.
Pomimo chłodu i deszczowej pogody, do PSZOK-u przy Gemini przyjechało wiele osób, które z chęcią przyłączyły się do tej akcji. Każdy, kto przyniósł określoną ilość surowców otrzymał przygotowane przez organizatorów torby materiałowe.

W sumie, podczas sobotniej akcji udało się zebrać następujące ilości surowców:
makulatura 4 040 kg, szkło 1 780 kg, puszki aluminiowe 100 kg,

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji oraz zapraszamy na kolejną akcję " Drzewko za surowce" , która odbędzie się juz 1 kwietnia br. na parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok.
 

 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij