33 829 75 90

Znajdź nas na:

"ZABAWKI RATUJĄ ZWIERZAKI" JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ.

17.10.2020 r.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 17.10.2020 do Galerii SFERA na akcję "Zabawki ratują zwierzaki".

Akcja "Zabawki ratują zwierzaki", to kolejna odsłona działań realizowanych przez Fundację Ekologiczą ARKA wraz z różnymi partnerami m.in. Zakładem Gospodarki Odpadami S.A. Wszystkie wspólne działania mają na celu zwrócić uwagę na ilość produkowanych przez nas odpadów oraz, że każdy z nas może dobrym rzeczom dać tzw. "drugie życie". Działanie bardzo ekologiczne, ale również i społeczne, ponieważ dochód z każdorazowej akcji jest przekazywany na cele charytatywne.

Akcja "Zabawki ratują zwierzaki" ma na celu zbiórkę zabawek, puzzli, gier z drugiej ręki i przekazanie ich na kiermasz charytatyny z którego dochód wspomoże jedną z organizacji opiekujących się zwierzętami. Taki właśnie kiermasz obedzię się w najbliższą sobotę w Galerii SFERA.

Zabawki można cały czas dostarczać m.in. do Zielonego Kontenera ARKI, który znajduje się w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ul. Straconk 1 w Bielsku-Białej.

 

Serdecznie zapraszamy !

Dla przypomnienia:

Termin: 17.10.2020
Miejsce: Galeria SFERA, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała
Godzina: 9.00-21.00

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij