33 829 75 90

Znajdź nas na:

Zielony Kontener ponownie otwarty na PSZOK.

24.06.2020 r.

Zapraszamy Państwa na charytatywny kiermasz rzeczy używanych organizowany przez Fundację Ekologiczną ARKA we współpracy z ZGO S.A.

W najbliższą robotę ponownie odbędzie się charytatywny kiermasz "Dajemy rzeczom drugie życie", organizowany na PSZOK przy ul. Straconki 1. W jego ramach można nabyć używane przedmioty do domu, zabawki, ozdoby a nawet meble "z drugiej ręki". W ten sposób rzeczy, które mogłyby stać się odpadem zyskują "drugie życie" i mogą jeszcze posłużyć innym użytkownikom. A dodatkowo biorąc udział w akcji można wspomóc działania charytatywne.

Przypominamy także, że na bieżąco,rzeczy które mogą być przeznaczone na kiermasz, można przynosić do Zielonego Kontenera na PSZOK w Bielsku-Białej, przy ul. Straconki 1.

Dla przypomnienia:

Data: 27.06.2020
Miejsce: PSZOK, ul. Straconki 1, Bielsko-Biała
Godzina: 11.00-15.00

Serdecznie zapraszamy!

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij